Sechele fractura glezna

Oase si articulatii

Postata de silviu1958 cu 12 ani in urma.

In urma cu trei ani am suferit o fractura cominutiva la glezna (tratament: extensie si aparat ghipsat) si am dureri mari cand stau mult in picioare.Ce imi recomandati ? Ar fi utila o orteza ?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Un medic ortoped ar fi cel mai în măsură să vă răspundă la aceste întrebări

andrei

acum 10 ani

buna ziua . am 16 ani si in urma cu 3 saptamai am fost operata la glezna unde mi-au fost bagate placuta cu suruburi . nu stiti cam in cat timp voi putea sa ma sprijinesc pe piciorul operat ?