se mai poate face ceva

Oase si articulatii

Postata de fan.ro cu 13 ani in urma.

la un copil de 7 ani jumatate care merge incorect, mai ales cand alearga arunca picioarele in parti, se mai poate face ceva adica recuperare

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

trebuie sa mergeti la un specialist pentru a-l vedea, doar in urma unui consult se va sti daca sunt sanse de recuperare. Sa speram ca totul se va rezolva.

moraru roxana

acum 13 ani

am cazut la munca acum 2 luni si ceva lucrez in uk si ma doare picioru drept sa umflat si nu pot sa-l indrept si sa-l intorc intr-o parte sau alta il tin indoit de la genunchi in jos si merg schioapa ,imi puteti spune cuaproximatie ce am astia aici sunt varza[medici]