Sare rotula?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11547213153 cu 5 ani in urma.

Buna xia!Numele meu este Stefania,am 17 ani jum.In urma cu cca 3 ani la patinoar m-a lovit cineva cu patina in rotula deplasand-o.De atunci mereu la efort sau neatenție mi se deplasează si trebuie sa o pun la loc.Am fost la controale de specialitate ,mi s-a dat tratament cu diclofenac si voltaren gel,dar problema persista.Ce as putea face,m-ar ajuta o proteza cu orificiu de centrare a rotula o,va rog?(genunchiera).Va multumesc si astept un rasp

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna ziua! Suna-ma la numarul de telefon afisat mai jos, sau scrie-mi la adresa de mail stef.budacu@ yahoo com (fara spatii, dar pe site se filtreaza adresa si in felul in care am scris poate "scapa").