Salutare,de vreo 2 luni am o stare de slabiciune pe toata partea stang durere gat,durere surda ureche și cap partea stanga.de asemenea ma trezesc cu durere oribila la umeri.am presiune in cap și simt greu capul pe partea stanga.stiti cumva ce poate fi?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11698258436 cu 6 luni in urma.

Slabiciune toată partea stanga

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 luni

Buna ziua,

Este important sa consulti un medic pentru a obtine o evaluare adecvata si un diagnostic precis. Exista mai multe posibile cauze pentru simptomele pe care le-ai descris, cum ar fi o problema a coloanei cervicale, o infectie a urechii, o migrena sau chiar o afectiune neurologica. Doar medicul tau iti poate oferi un raspuns sigur si iti poate recomanda tratamentul adecvat in functie de cauza identificata. Nu ezita sa faci o programare cat mai curand posibil.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/neurologie

Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/migrena-tipuri-stadii-cauze-factori-de-risc-simptome-diagnostic-tratamen_311

Dr. Marius Uscatu

acum 6 luni

Buna seara,
Cel mai util ar fi un consult clinic la neurolog.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Institutul Piciorului