sa salvam spitalul de ortopedie eforie

Oase si articulatii

Postata de Dr. Toma Cucu cu 11 ani in urma.

Va rog sa cititi petitia mea, si in cazul in care sunteti de acord cu ea, sa o semnati. De asemenea va rog sa o faceti cat mai cunoscuta. Cu cat suntem mai multi cu atat contam. Nu le e frica decat de noi...nu de mine. repet de NOI. Putem arata ca nu suntem indiferenti, ca nu suntem invinsi, ca nu suntem resemnati. Va multumesc

Spune NU desfiintarii Spitalului de Ortopedie din Eforie
www.petitieonline.com

Petitieonline.com
www.petitieonline.com

Raspunsuri (5)

Alina Daniela3

acum 11 ani

Vor sa desfiinteze sp de Ortopedie si Traumatologie di Eforie Sud?
Ce medici sunt acolo....Buni! Prea buni!

Dr. Toma Cucu

acum 11 ani

Va rog sa cititi petitia mea, si in cazul in care sunteti de acord cu ea, sa o semnati. De asemenea va rog sa o faceti cat mai cunoscuta. Cu cat suntem mai multi cu atat contam. Nu le e frica decat de noi...nu de mine. repet de NOI. Putem arata ca nu suntem indiferenti, ca nu suntem invinsi, ca nu suntem resemnati. Va multumesc

Spune NU desfiintarii Spitalului de Ortopedie din Eforie
www.petitieonline.com

Petitieonline.com
www.petitieonline.com

Alina Daniela3

acum 11 ani

vrem un link!

BUCIU CAMELIA

acum 11 ani

Toata stima pentru medicii din acest spital,care isi fac meseria cu daruire si profesionalism !
NU desfiintarii Spitalului de Ortopedie din Eforie!

filip didina

acum 10 ani

La noi ce este bun se desfiinteaza nu suntem in stare sa pastram asa cum sunt daca nu putem sa le imbunatatim.
Nu imi doresc sa se desfiinteze spitalul Spitalului de Ortopedie din Eforie.