sa fie reumatism?

Oase si articulatii

Postata de ancusor cu 11 ani in urma.

buna am 22 ani,am si eu o problema cam de un an.ma doare in spate in partea stanga putin mai jos de umar,si de acolo durerea se muta ba mai jos ba ma doare jumate de spate ca si cum as avea febra musculara,ba ma doare toata mana,uneori o simt amortita.am fost la doctor si mia spus ca am junchi interc.dar n am facut niki o raza nimik..dar totusi eu il am de mai bn de un an.daca ma poate ajuta cineva cu un sfat...

Raspunsuri (2)

Dr. Marius Uscatu

acum 11 ani

Buna ziua!
Cu mare probabilitate este vorba despre un posibil sindrom compresiv cervical (de tipul herniei de disc cervicale).
Este important un consult clinic la neurochirurg.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg Ante-picior

Florin

acum 11 luni

La fel simt si eu doar ca doar la bratul stang,deasupra bicepsului,practic putin mai jos de umar