PROBLEME LA UMAR

Oase si articulatii

Postata de cu 10 ani in urma.

Buna,de fiecare data cand fug sau inspir aer rece ma dor umerii.Daca pun mana sa vad unde ma doare nu simt nimic,ma doare inaintru nu pot sa imi dau seama,ce as putea avea?Multumesc

Raspunsuri (3)

Dr. Marius Uscatu

acum 10 ani

Buna seara!
Legatura dintre suferinta si respiratie denota, mai curand, o afectiune pulmonara.
Prin urmare, incepeti printr-o examinare la specialistul in boli interne.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior

acum 10 ani

va multumesc frumos

inna

acum 10 ani

buna ziua eu ma confrunt cu o durere dar nu sint sigura ca e plaminul am 19 ani ,,,problema e ca numi ajunge destul oxigen pentru a respira si ma doare groaznic in spate in dreapta in preajma plaminului iar cind respir ma doare si pieptul paralel cu spatele oare ce sa fie am fost la medic si mia dat solutie de cocarnit..pe 6 zile si am tot acelasi dureri si acelasi respiratie va rog din inima sami spuneti am facut radiografie la plamin si mi sa spus ca e ok..va rog din inima,,,,multumesc