Probleme cu articulatiile?

Oase si articulatii

Postata de BTY84 cu 10 ani in urma.

Buna ziua!Vreau sa va intreb,oare este ceva grav daca imi pusca mandibula?Am 29 de ani si nu mi se pare ca e ok de la varsta asta sa am problema cu articulatiile.Va rog sfatuiti-ma c''รจ sa fac?

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 10 ani

Buna ziua!
Nu este vorba despre """"problema cu articulatiile"""", ci despre o problema punctuala a articulatiei temporo-mandibulare.
Trebuie sa luati legatura cu un specialist in domeniul chirurgiei buco-maxilo-faciale.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior