Problema crestere inaltime?

Oase si articulatii Operatie ortopedica Metastazele osoase osteolitice ale cancerului de san

Postata de MembruMobileApp1507216915 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, am 17 ani, pe 15.01.2018 fac 18 ani.
Am o problema cu inaltimea, sunt complexat din cauza asta, sunt foarte scund, am 1,60 si 60 kg, mama are 1,60 si tata are 1,70, de 3 ani nu am mai crescut nici un centimetru, am fost si sunt cel mai scund din clasa, fac si fotbal de performanta si ma dezavanteaja treaba cu inaltimea, as vrea sa stiu daca mai pot creste cativa centimetri, imi doresc foarte mult...

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cresterea-si-dezvoltarea-copiilor/metode-naturale-pentru-a-creste-in-inaltime_10146