Problemă unghie?

Oase si articulatii

Postata de Andrei cu 2 ani in urma.

Am si eu ambele unghii de la ambele picioare (degetele mari) la ambele am aceeași problemă identică, tot tai cate puțin din fața unghiei ca sa nu se ducă în carne, poze aici adresa_web_filtrata /gallery/c6kFNwX
Ce ar trebuie sa fac sa tai bucata aia de unghie mica de tot sau sa ma duc la un doctor?

Raspunsuri (6)

Andrei

acum 2 ani

Unde va pot arată pozele

Dr. Marius Uscatu

acum 2 ani

Imi puteti trimite pozele pe email.
Il gasiti foarte usor cautand Institutul Piciorului.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Institutul Piciorului

Andrei

acum 2 ani

Nu găsesc e-mailul

Dr. Marius Uscatu

acum 2 ani

Of
Cautati numele meu pe google, veti da pe site si, la pagina de contact, veti gasi mail=ul.
E asa de simplu...
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Institutul Piciorului

Dr. Marius Uscatu

acum 2 ani

Buna seara,
Trebuie sa procedati exact invers: sa lasati unghia sa creasca, cu colturile in unghi drept, in afara degetului.
Nu exista si nu poate fi imaginata o alta solutie.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Institutul Piciorului

Andrei

acum 2 ani

Unde pot lăsa poze să vedeți?