Posibila intindere inghinal

Oase si articulatii

Postata de valentinoo32 cu 9 ani in urma.

Buna ziua,de aproximativ o luna ma supara ceva in zona inghinalului,adica daca fac efort fizic peste 5 minute incepe sa ma doara rau de deabia mai pot sa alerg si ma tine pana a doua zi .

Raspunsuri (3)

Dr. Tarek Nazer

acum 9 ani

Buna seara
E foarte greu sa punem diagnostic fara examinare si radiografie si mai multe detalii gen varta , kg ,inaltime, natura dureri etc...
Va invitam la o consultatie , pentru programare intrati pe www.consultatieortopedie.ro sectiunea contact .
O zi buna

valentinoo32

acum 9 ani

Multumesc mult

Edmu

acum 9 ani

Salut . si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa fac .poti sa imi spui si mie? Eddiee BD cauta.mape facebook si spune.mi te rog