Politraumatismele

Oase si articulatii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

mama mea , in varsta de 72 ani sufera de poliartrita reumatorida de un an. In urma medicatiei nu s-a ameliorat absolut nimic, chiar au inceput durerile articulare la umeri. Bineinteles ca i s-a recomandat ARAVA. Cum procedez pentru a ajunga cu ea in cadrul spitalului d-voastra pentru a putea fi investigata cat mai corect, si aplica un tratament adecvat?

Raspunsuri (4)

andrei178

acum 15 ani

Madalina, ce spital te-ar interesa si in ce oras? Aici nu primesti raspunsuri de la medici, poti cere un sfat scriind la rubrica "consulta medicul". sanatate!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

cum reusesc sa ma internez in spitalul de la felix si eu si sotul ,la vara ,suntem din pitesti

comentarii utilizatori

acum 15 ani

cu ce trebiue sa ma duc in aceasta statiune?

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as dori sa stiu daca asi putea sa ma duc cu copilul la tratament si daca asi putea sa stau cu el sunt din baia mare