Pocneste cotul

Oase si articulatii

Postata de andrei.pasat86 cu 13 ani in urma.

Buna ziua.Am problema care m-a incomodeaza foarte mult. Imi pocneste foarte tare cotul sting cind il indoi, il dezdoi sau cind fac anumite exercitii fizice la bare paralele.Mai inainte mergeam la sala de forta.Acum deja nu mai merg, sint deja 4 luni.Ajutati-ma va rog cu un sfat.Merci.

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Mergeti la un cabinet de ortopedie din policlinica , fiind vorba de o disfunctionalitate a tendoanelor de la articulatia cotului. Probabil au fost supuse unui efort mai mare candva.