Platfusul

Oase si articulatii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Am platfus si valg de glezna, am dureri mari de picioare.
Ma ofer ca si cobai pentru o interventie chirurgicala daca e necesar, doar sa scap de aceasta povara.
Copilul meu ma mostenit, in Arad nu am gasit indrumare sau asistenta medicala competenta....sincer.
Eu am ajuns in aceasta situatie penibila deoarece parintii m-au neglijat, ac***a ca ocupatie un divort "prelungit",
eu am aflat in armata ce |afectiune" am si imi zisesera doctori ca e prea tarziu.
Rog sfat si seriozitate.
Multumesc anticipat !!!

Raspunsuri (3)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna
Incearca sa iei legatura cu d-nul doctor Marius Uscatu
Tel.: 0722.302.316
email:[email protected]
Sper sa-ti fie de ajutor

ioana26

acum 15 ani

Stimata Domn,
Piciorul plat este o afectiune benigna, ce se rezolva in 99% din cazuri spontan si, chiar daca persista, doar rarissim poate provoca dureri sau alte neplaceri.
La fel de rar necesita un tratament chirurgical (1 din 10.000 de cazuri).
Nu va nelinisiti pentru copilul D-voastra.
Va stau la dispozitie oricand vreti sa ne sfatuim.
Cu deosebita stima,
Dr. Marius Uscatu
www.chirurgiapiciorului.ro
Ortoped cu supraspecializare franceza in chirurgia gleznei si a piciorului

[email protected]

acum 14 ani

as dori si eu informatii despre aceasta afectiune ,nu stiu sigur ce am deoarece unde am fost nu au vrut sa imi faca film sa vada de ce ma doare p***a piciorului stang .Am dureri mari deoarece sunt curier si stau mult in picoare ,ma doare in special partea din fata a labei cind pasesc si dupa mult efort ,seara ma inteapa ca si cutitul este durerea permanenta .ce ma sfatuiti sa fac ? unde as putea apela sunt din Timisoara?