Ortoped bun?

Oase si articulatii

Postata de Simona cu un an in urma.

Ce medic ortoped îmi recomandați pt operatie clasica la rotula genunchiului?( la spital de stat)

Raspunsuri (3)

Adrian

acum un an

Bună ziua, la spitalul foișor sunt medici foarte buni in special Nicolae Mihăilide

Simona

acum un an

Mulțumesc! Am fost la dansul. Este f ocupat. Face operații de protezare. Nu a dorit să mă opereze!

Gabriel

acum un an

De ce mă doare cănd stau în pat si mă încordez si Simt o durere tare când mă încordez la amândouă picioare Ești o problemă medicală