Operatie LIA

Oase si articulatii

Postata de hugo cu 9 ani in urma.

Buna seara!
Am fost diagnosticat cu ruptura LIA si Doua meniscuri cu leziuni de gr III.Imi poate recomanda cineva un Doctor bun in Timisoara?Multumesc!

Raspunsuri (2)

Anca

acum 8 ani

Buna! Eu m-am operat la dl Radu Prejbeanu de la Spitalul de Ugenta Timisoara de ruptura LIA! Am fost foarte multumita de pret,conditii,profesionalism.

Sorin

acum 8 ani

Buna! Anca, poti sa ma ajuti cu mai multe detalii te rog. Am si eu ruptura de LIA si vreau sa ma operez la dl Prejbeanu.
1) Suruburile le-ai platit separat sau au fost suportate de CAS?
2) Sunt suruburi resorbabile?
3) Poti sa imi dai mai multe detale legate de pret si cateva sfaturi ca sa fiu pregatit?