Operatie deget

Oase si articulatii

Postata de vasile1000 cu 10 ani in urma.

Buna ziua.Sunt un tanar de 25 de ani si in urma unui accident am ramas fara prima falanga(falanga cu unghie) a degetului aratator de a mana dreapta.Am cautat pe internet si am vazut ca exista operatii prin care se poate implanta o falanga artificiala.Intrebarea mea este daca stiti vreo clinica,in tara sau in strainatate,care sa faca astfel de operatii.Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

nico

acum 8 ani

Buna ziua,
Sufar si eu de aceasta problema , lipsa falanei cu unghie.Ati aflat ceva, o clinica , o solutie?