Oase? Genuchi? Articulații?

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileAppelenapintilie21 cu 6 ani in urma.

Acum 3 săptămâni am fost intr-o tabăra și într-o seara mi-a sărit genunchiul . Și nu l-am luat în seama pt. Că a doua zi dimineata aveam o drumetie importanta de 10 ore , în timpul drumetie m-a durut tot drumul dar nu l-am băgat în seama . După ce am ajuns acasă m-a durut în continare dar nu așa tare . Apoi Marti seara alergam și s-a întâmplat din nou acelaș lucru doar că de data asta s-a și învinețit . E obligatoriu să merg la doctor ? De ce îmi sare genunchiul ? (Eu merg în tabere de genul în fiecare an și facem trase montane și e primul an când mi s-a întâmplat așa ceva )

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/ce-afectiuni-pot-ascunde-durerile-de-genunchi_11316

MembruMobileAppelenapintilie21

acum 6 ani

Mulțumesc