O explicatie pe larg se poate?

Oase si articulatii

Postata de gogonica cu 12 ani in urma.

Fiul meu are fractura humerus drept cu chist osos esential .Medicul i-a pus aparat ghipsat o luna trebuie sa-l poarte dupa care daca e bine poarta orteza,daca nu trebuie operat.Mana il doare, e normal? Credeti ca va scapa de operatie?Credeti ca-i trebuie un tratament pentru sudarea oaselor mai bine? Nu am inteles cum e cu fractura cu chist,va rog explicati-mi.

Raspunsuri (1)

Symphytum

acum 12 ani

Mergeti la o farmacie homeopata si cumparati pt. 6 lei remediul homeopat Symphytum CH7 sau CH9.
II dati zilnic sa suga cate o granula. Este cel mai bun remediu pt.- sudat oasele. In primele 3-5 zile ii putei da si de 2 ori pe zi. Daca are si hematom / adunare de sange pe undeva ii dati si Arnica CH7 sau 9 cateva zile. Trebuie sa intrebati care farmacii are remedii homeopat la dv in oras. O lista cu farmacii homeopate hasiti cu google daca cautati dupa aceste cuvinte.