Ne puteti ajuta?

Oase si articulatii

Postata de Dorel&D cu 12 ani in urma.

Avem un copil de 2 ani si 4 luni cu palarizie de plex branhial recuperat aproximativ40-50% si am vrea sa sa il ducem la o clinica specializata din Bucuresti pentru ca in Craiova nu mai avem progrese. A facut chinetoterapie de la varsta de 6 luni . Daca stiti o cilinica ,care ne poate ajuta va rog contactati-ne :[email protected] sau 0761695845.Va multumim!

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

incercati sa contactati spitalul de copii ''marie curie'' (budimex) din Bucuresti.