miam scrantit piciorul ce sa fac?

Oase si articulatii

Postata de kamys200025 cu 12 ani in urma.

acum 4 zile miam scrantit piciorul am fost la doctor am facut si radiografie nu mia iesit nimica ca ar fi rupt ma doare dedesupt si in laterale am stat cu cartof ceapa am luat si niste pastile dar fara nici un efect ce as mai putea sa fac ?nu pot calca pe picior si nul simt

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

se poate aplica local un unguent pe baza de antiinflamator non-steroidian (diclofenac gel, voltaren gel, diclac gel etc.)

Robert

acum 9 ani

Si mie mi se intampla la fel nu mai pot de picior.Il misc doar putin , iar daca il misc si il scutur tare ma doare de imi vine sa sparg peretii cu capul.Nu mai pot!!! Nu stiu ce sa fac.