merge cu un picior spre interior

Oase si articulatii

Postata de alina1060 cu 14 ani in urma.

Am un baietel de 4 ani si 2 luni,acum o saptamana a cazut si s-a lovit la un picior;a schiopatat i-a trecut durerea cand merge ,dar acum tinde sa duca piciorul inspre interior atunci cand merge.Cand ii fac observatie merge normal,cand uita duce piciorul inspre interior.Credeti ca are ceva?

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 14 ani

Poate inca il mai doar si aceea este pozitia in care se simte el bine.A avut picioarul umflat, vanat?
Daca, continua sa merga asa ar fi bine sa mergi cu el la un specialist poate chiar sa-i faca o radiografie
Sanatate multa