maini amortite

Oase si articulatii

Postata de popa gili cu 11 ani in urma.

imi amortesc mainile noaptea si nu pot sa dorm de durere.

Raspunsuri (3)

Dr. Marius Uscatu

acum 11 ani

Buna seara!
Cel mai frecvent este vorba despre un sindrom compresiv cervical, de tipul herniei de disc cervicale.
Trebuie sa consultati un neurochirurg.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg Ante-picior

cornelia

acum 11 ani

Buna,
Incercati sa gasiti un medic homeopat bun. Homeopatia ajuta foarte mult in problemele de sanatate, dar este foarte important sa gasiti un medic homeopat bun! Am avut mereu probleme cu sanatatea la copii si le-am rezolvat prin homeopatie.
Sanatate multa si noroc!

Elena

acum 10 ani

buna din ce oras esti?
Este greu sa gasesti un homeopat bun. De un pot obtine referinte despre ei?