Ma dor incheieturile cand oftez

Oase si articulatii

Postata de bolnavul2011 cu 12 ani in urma.

Salut.
De 2 zile am o problema ...cand oftez (de vreo 5 ori pe zi) ma dor incheieturile coatelor!
Are cineva ideie de la ce o fi ?
De precizat ..ma mai dor oasele adica ca o sagetaturi in maini coaste si picioare (reumatism cred)
Am 31 de ani

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Cum aţi spus şi d-vs, ar putea fi vorba de o afecţiune reumatismală. Ar fi recomandat să consultaţi un medic reumatolog dacă durerile persistă