M am lovit la mana ce pot face?

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1507870403 cu 6 ani in urma.

Salut, in urma cu 13-14 ore am dat cu pumnul stang lovindu ma la el.
Am mana umflata in interiorul palmei sub degetul mic si deasupra palmii tot sub degetul mic
Pot face miscari insa nu am problema cu niciun deget inafara de cel mic nu l pot da gen mai mult decat in forma de palma si daca il dau mai mult ma doare foarte tare
Mi am rupt ceva sau este doar ceva mai minor?

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Oase-si-articulatii--membrele-/durerea-in-articulatia-pumnului_4804

Utilizator11543252353

acum 5 ani

Salut , am vazut ca ai patit asta acum 1 an , asa am dat si eu azi cu pumnul in perete , deci ai aflat ce ai patit ?, a fost ceva grav sau nu ??

Parnica

acum 6 luni

Asa am pățit și eu!