Lyrica, capsule

Oase si articulatii

Postata de 1969 cu 12 ani in urma.

Buna seara,
va rog sa-mi spuneti unde gasesc acest medicament ,,LIrica" si cat costa ?
Multumesc

Raspunsuri (5)

stetco gavrila

acum 12 ani

acest medicament se afla in italia, costa 55,00 euro sant 56 capsule de75mg

theodora

acum 12 ani

La farmacia Beladdona langa Piata norilor(Tineretului)

acum 12 ani

multumesc

oprisan anisoara

acum 9 ani

daca doriti lyrica contactatima imedeat si va dau lyrica la pret convenabil astept 0724631578

Lucica

acum 2 ani

La farmacie dar întâi întrebați-l pe medicul dv. Nu luați medicamente din ce auziți că vă pot face rău .Numai un medic vă poate spune. Sănătate multă