lipsa putere mana dreapta

Oase si articulatii

Postata de iordacheady cu 13 ani in urma.

buna ziua! Mama mea a cazut jucandu/se cu nepotii. La inceput a durut/o spatele partea dreapta, apoi durerea s/a lasat pe umar in jos, iar acum nu are forta ina degete. Nu poate sa tina nicio lingura in mana. Ce e de facut? Va multumesc.

Raspunsuri (4)

Sheila

acum 13 ani

Trebuie sa faca o radiografie, sa nu fie fisurat un os ceva. Mana este si umflata?

iordacheady

acum 13 ani

nu, mana nu este umflata, dar nu are forta in ea.

Constantin

acum 13 ani

Trebuie sa faceti o terapie naturista

t

acum 11 ani

sa faca emg la plex brahial ca de acolo e buba si eu sunt la fel dute sa nu mai cheltuiesti bani si sa stai la coada nu le pasa la doctori de tine dupa ce face emg te duci la neuro chirurg plastician reparator ca de competenta lui esti