Ligamentele si tendoanele

Oase si articulatii

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

buna ziua,am de un an dureri la ligamentele de la genunchi drept,am fortat cu bicicleta si deatunci durere plus ,asta vara inot in exces aiurea,am facut un rmn si nu am nimic rupt,concluzie rmn este :leziune grad1 menisc intern corn posterior si elongare ligament incrucisat anterior,am primit tratament ibuprofen 400,600 si fastum gel ,dupa o luna de tratament parca ma doare mai tare,cei de facut?

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

buna ziua,am de un an dureri la ligamentele de la genunchi drept,am fortat cu bicicleta si deatunci durere plus ,asta vara inot in exces aiurea,am facut un rmn si nu am nimic rupt,concluzie rmn este :leziune grad1 menisc intern corn posterior si elongare ligament incrucisat anterior,am primit tratament ibuprofen 400,600 si fastum gel ,dupa o luna de tratament parca ma doare mai tare,cei de facut?

comentarii utilizatori

acum 10 ani

eu zic sa mai lasi excesele....