Leziune de menisc

Oase si articulatii

Postata de catalist cu 12 ani in urma.

Am o intrebare si eu, eu am fost diagnosticat dupa un Rmn, cu leziune de menisc, e fisurat doar, am fost sfatuit si de catre medici si nu numai sa incerc sa evit operatia deoarece exista posibilitatea ca el sa se vindece cu medicamente si tratamente de recuperare. Intrebarea mea este, ce sanse am, si daca mai exista cazuri de o astfel de vindecare. Astept raspunsul, multumesc.

Raspunsuri (2)

oana

acum 10 ani

ai aflat ceva intre timp? sunt in acceasi situatie

NICOLETA

acum un an

Ce tratament ați luat dvs eu iau zaldiar și ketarol dar ma simt rau de la ele