intrebare

Oase si articulatii

Postata de maria melania114820 cu 15 ani in urma.

buna am 29 de ani,ieri era sa-mi rup piciorul drept,m-am ales cu o leziune la glezna si la genunchi,dar nu asta ma deranjat ci faptul ca am avut o stare foarte rea dupa incident si anume:m-am racit tot,simteam cami pierd auzul,distorsonarea imaginii foarte tare,abia ma mai puteam tine pe picioare,sotia mia zis ca mam fct alb ca varul.cam asta imi amintesc.eu unul mam cam speriat ca e prima oara cand mi se intampla asa ceva.Imi poate spune ceva ce as putea avea? sau ce am avut? mcm

Raspunsuri (1)

andrei178

acum 15 ani

Ceea ce descrii tu seamana ori cu o scadere brusca a tensiunii, ori cu un mic atac de panica. Daca ti-ai revenit repde dupa incident si nu s-a mai repetat, nu cred ca ai motive de ingrijorare, daca se mai repeta, mergi si fa-ti niste analize de sange, inclusiv glicemia.