internare de zi

Oase si articulatii

Postata de Gabriela240 cu 10 ani in urma.

Ma poate invata cineva cum se procedeaza? Am auzit ca se practica, pentru efectuarea unor analize complexe si supoartate de CAS, dar pentru muritorii de rand nu sunt la tot pasul aceste informatii. Am mari probleme, am mare nevoie de investigatii, mai ales RMN, dar am venituri mai mult decat...simbolice. Nici unul dintre medicii care mi-au recaomandat investigatiile nu mi-au propus aceasta internare, dar am auzit de la pacienti ca au facut astfel. va rog, cei care supravietuiti la limita, ca si mine, dar sunteti mai informati, ajutati-ma cu un sfat. Multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 10 ani

Buna ziua!
Aveti medic de familie?? Acesta este obligat prin lege sa va informeze asupra acestor proceduri si sa le organizeze.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior