infectie deget

Oase si articulatii

Postata de eveline2 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Am o problema cu o unghie care mi se tot incarneaza si face puroi.De ieri a inceput sa ma doara falangele (nu ma mai doare carnea ci osul).Am fost sa-mi fac o raza dar doctorita a zis ca modificarile radiologice apar abia la 3 saptamani.La ce alt medic as putea merge? E prea tarziu daca astept inca vreo 2 zile?

Raspunsuri (6)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

eveline2

acum 12 ani

da, m-ar interesa

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

eveline2

acum 12 ani

la picior, degetul mare.

eveline2

acum 12 ani

la picior, degetul mare.

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului