Indicatiile opioidelor in osteoartrita

Oase si articulatii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

am cazut cu aniin urma mi-am rupt ambii genunchi
am avut rupturi pana la os . m-am vindecat dar acum ma dor ingrozitor santsi cam solida
am dat cu felde fel de unguiente dar degeaba

Raspunsuri (4)

Dorina6899908

acum 15 ani

Cauta la mag. cu produse naturiste " Balsam GHEARA DIAVOLULUI" , este un unguient ff. bun,Sanatate !

Nora5

acum 15 ani

Buna
Evita sa stai prea mult in picioare si cere si sfatul unui medic specialist
Numai bine

comentarii utilizatori

acum 15 ani

mi s-a instalat artroza la ambii genunchi si bratul sting, am deformatii osoase, si dureri puternice. iau arcoxia si tramadol din luna august.Ce altceva poate inlocui tramadolul, am facut sevraj din cauza lui. Am 51 ani si ma pregatesc de pensionare de boala, nu ma pot misca.Cum se poate ajunge la Spitalul de ortopedie de la Foisorul de Foc, doar trimitere de la medic familie e de ajuns? multumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as dori daca se poate niste sfaturi pt aceasta boala care am luat-o de la stomatologie de prin anul 1990 incoace