hematon la mana dreapta

Oase si articulatii

Postata de petrean_andreea cu 13 ani in urma.

Buna ziua!
As dori ..daca sar putea o parere sau un sfat pentru problema mea.In urma cu 3 saptamani am suferit un accident rutier...la care am ramas cu cateva rani dar mana dreapta e un motiv de ingrijorare in plus ...la impact mam lovit la mana dreapta la care am avut o vanataie mare toate culorile de la cot in jos pana apoape de inchietura mainii( antebratul).Am fost la doctor in urma cu 8 zile si mia facut o punctie dar mia extras foarte putin sange la care ma diagnosticat cu Hematon antebratului Post Traumatic si am urmat un tratament cu :Profenid Gel si Via Tromb Spray de 3 ori pe zi..si strans cu o fasa elastica....Tratamentul inca il urmez si acum.Vanataia mio disparut acum ..dar inca mio mai ramas o umflatura mica ...ca un fel de minge care la atingere e destul de tare.
Va multumesc

Raspunsuri (1)

petrean_andreea

acum 13 ani

Miam facut cont aici...pentru ca considram ..ca se raspunde la intrebari!!..NICI POVESTE
cum sa imi sterg contu?????????????????????????????