Heelp

Oase si articulatii

Postata de eumady cu 14 ani in urma.

Buna Allynna,
Poate ai o dereglare hormonala, poate esti putin racita si mai intarzie menstruatia. Daca nu-ti vine in 14 zile atunci ar trebui sa mergi urgent la control. De obicei aveai un ciclu regulat? Numai bine

Raspunsuri (4)

daniela642137082

acum 15 ani

De ceva vreme am avut lunar, insa pana acum 8-9 luni nu am avut regulat.
Merci mult de raspuns.

Florin309132661

acum 15 ani

N-ai pt ce. Oricum mai asteapta, poate ai o simpla dereglare si nu trebuie sa-ti faci probleme. Poate daca prezervativul se rupea, atunci ar fi fost o sansa sa fi ramas. Numai bine si sa ne mai scrii.

eumady

acum 14 ani

am urmatoarea problema:nu imi simt degetul mare de la piciorul stang.il simt de parca ar fi amortit si daca ma ciupesc,intep etc doar ma furnica.are cineva idee ce se intampla?

Adrienne

acum 14 ani

Trebuie sa consulti un medic clinician,care sa aprecieze cauza probabila,precum si consecintele. Sunt mai multe motive, in afara de, sa zicem ,eventual o problema cu un pantof mai stramt. Poate fi o tulburare senzitiva legata de sistemul nervos central,sau o insuficienta circulatorie a degetelor picioarelor,care afecteaza venele........esti cumva fumatoare ? Daca nu stii incotro s-o apuci, ar fi bine sa incepi de la medicul de familie.