guta

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp150330210318100 cu 9 ani in urma.

educerea durerilor la picioare si maini

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Durerile se remit sub tratament antiinflamator si antalgic. Este bine sa consultati medicul reumatolog pentru evaluare si tratament corespunzator.

sorysory

acum 9 ani

pe langa tratamentul recomandat de medic renunta la alimentele toxice,carne de porc,miel,oaie,etc,foloseste doar carne de pui si peste,renunta la mezeluri,pt a scadea aciduluric din organism.sanatate!