genunchi drept amortit

Oase si articulatii

Postata de john-canny cu 12 ani in urma.

buna ziua ! ma numesc Nelu G din Tecuci, va rog sa ma ajutati cu un sfat ce pot sa fac , am tot genunchiul drept amortit. va multumesc!!!

Raspunsuri (3)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne-ati putea scrie mai multe detalii despre dumneavoastra si problema actuala? ce varsta aveti? puteti lega aceasta amorteala a genunchiului de vreun eveniment recent? alte simptome mai aveti? alte boli mai aveti? daca da, urmati vreun tratament?

va urez o zi buna

Alex

acum 12 ani

Buna ziua,ieri am iesit sa alerg si am simtit o mica durere deasupra genunchiului stang..am crezut ca e o durere normala,ac***a in vedere ca nu fac sport zilnic...spre seara am observat ca partea superioara a genunchiului prezinta o umflatura,iar partea din spatele acestuia e amortita...Am observat si ca nu`mi da voie sa`l mai flexez,intr-un cuvant "ma tine",si nici nu`mi da siguranta cand incerc sa calc in el...in shimb nu e dureros...Aveti idee cam ce se intampla?Multumesc si o zi buna

rosca aurel

acum 10 ani

buna si ziua am genunchiul drept amortit pina jos de trei saptamini si nu stiu ce sa fac,imi dati un sfat. multumesc...