Gamba

Oase si articulatii

Postata de AlexandruZ cu 11 ani in urma.

Buna Seara, ma cam doare gamba stanga de vre-o 2-3 zile am o senzatie de oboseala,amorteala si un pic de durere, sunt fumator poate fi de la fumat? si de revelion am dansat destul de mult? poate sa fie de la cum am dansat? Am 16 ani 1.78 inaltimea si 68-69 kg !! ..

Raspunsuri (1)

AlexandruZ

acum 11 ani

Am uitat sa precizez, in seara de revelion mi-a fost frig si m-a durut spatele si in seara urmatoare a inceput durerea de gamba