Gamba tibie inflamata și vânătă plus amorțeli ?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11612115842 cu 3 ani in urma.

Am și eu o problema de câteva zile am gamba umflata vânătă și tibia la fel amorțește a apărut dintr-o data acum 2 zile am 1.73m90kg, ma doare dacă apăs și nu știu la ce medic sa ma adresez va rog frumos un răspuns

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 3 ani

Buna ziua,
Exista nenumarate variante de raspuns, dar nu am reusit sa inteleg tocmai esentialul: ce varsta aveti, ce activitatea fizica faceti, ati suferit vreun traumatism, ati facut un efort major, fumati, aveti insuficiente arteriala sau venoasa etc?
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior