Fracturile degetelor de la picior

Oase si articulatii

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

am suferit un accident in urma cu cativa ani in urma caruia mi-am pierdut,mi sa amputat la spital, degetul mare de la piciorul drept.e posibil un transplant.ast un raspuns dak stie cineva.multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

ioana26

acum 16 ani

Stadiul actual al tratamentului imunosupresor face greu dezirabila aceasta interventie, tehnic posibila. Riscul este da a avea un deget "nou", dar de a risca moartea la orice infectie banala...