Fractura ischiopubiana stang

Oase si articulatii

Postata de braunlinde cu 13 ani in urma.

Buna,am 22 de ani , 1, 72 si 64 de kg ,acum 8 saptamani am cazut de la 3 metrii si am avut fractura la bazin .5 Saptamani am stat in pat, as dorii sa stiucand pot sa ma duc la sala , la aerobik? cand pot sa fac din nou sport ?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Mai repede de 8 luni- un an sa nu te gandesti la sport dupa parerea mea. Trebuie sa faci fizioterapie. Intreaba-ti medicul si/sau fizioterapeutul.