Fractura grava

Oase si articulatii

Postata de r.raluca cu 12 ani in urma.

Buna seara.Am avut un accident si mi-am fracturat un deget.Am stat cu el in ghips 5 saptamani si acum dupa ce mi-am dat ghipsul jos am facut film dar nu e nici o diferenta fata de filmul anterior.Cum as putea sa va trimit filmul sa va uitati si sa imi spuneti o parere,daca este sau nu recomandata o operatie.

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Ar fi recomandat să mergeţi cu radiografia şi să cereţi sfatul unui medic ortoped

r.raluca

acum 12 ani

an fost dar vroiam o opinie in plus, am cerut parerea la 2 medici si mi-au spus pareri diferite.