fractura de col femural

Oase si articulatii

Postata de Ionut204 cu 16 ani in urma.

as dorii sa port discutii cu persoane care ca si mine au avut fracturi de col femural introducere de suruburi ma puteti contacta zilnic dupa ora 18 pe id-ul deea_rbd_95 sau [email protected]

Raspunsuri (3)

Ionut204

acum 16 ani

as dorii sa port discutii cu persoane care ca si mine au avut fracturi de col femural introducere de suruburi ma puteti contacta zilnic dupa ora 18 pe id-ul deea_rbd_95 sau [email protected]

alin

acum 8 ani

Si eu sant interesat de a lua legatura cu persoane care au avut fractura de col femural, fixat in 3 suruburi.
Rog contact pe skype pe al.ciocau
Multumesc!!!

MembruMobileApp1486547490

acum 7 ani

Buna ziua..tatal meu are de vreo 3 ani si...fractura de col femural stang..suruburile(3 la nr) sunt inafara osului si cand se misca muschiul agata in suruburi..il doare foarte tare atunci..de stat pe parte stanga nu poate...si s-a gandit sa isi scoata suruburile....daca aveti ceva informatii in domeniu va rog mult sa imi scrieti..va multumesc mult anticipat!!