fenomenul raymaud

Oase si articulatii

Postata de piloiu cu 14 ani in urma.

buna am intrebat inainte de ce mi se sparg venele la maini am fost la doctor si am aflat ca am FENOMENUL RAYMAUD nu stiu mai nimic despre aceasta boala ce puteti sa imi spuneti este ceva grav sa.....

Raspunsuri (3)

Dr. Cristina - Recuperare medicala

acum 14 ani

Există boala , sindromul și fenomenul RAYNAUD.
Mergeți la secțiunea Dicționare, iar acolo la Dicționar termeni medicali și veți găsi răspunsul.
Sănătate!

Sheila

acum 14 ani

Uite aici mai multe detalii:
//sfatulmedicului.ro/Bolile-aortei-si-ale-arterelor/boala-raynaud-si-fenomenul-raynaud_180
//sfatulmedicului.ro/Bolile-aortei-si-ale-arterelor/fenomenul-raynaud_947
Sper sa te ajute
Multa sanatate si un Paste fericit

piloiu

acum 14 ani

iti multumesc mult ,la fel iti doresc UN PASTE FERICIT