extractie tije

Oase si articulatii

Postata de copil2014 cu 9 ani in urma.

Buna ziua,
Am revenit cu detalii.
Displazie osteo-fibroasa.Osteosinteza cu 2tije TEN.Blombaj de chips de grefa osoasa. Nu a avut dureri la miscare. A trecut deci un an de la rezectie. Se va face anestezie, dureaza mult operatia, va putea merge mai repede , doare postoperator, zabovim mult in unitatea spitaliceasca, mai poate recidiva? Multumesc
Cu deosebit respect

Raspunsuri (1)

ionelus89

acum 9 ani

Buna seara! Imi puteti spune la ce spital s-a operat copilul dumneavoastra si la ce medic? Va multumesc!