examen ortopedic

Oase si articulatii

Postata de angy47 cu 14 ani in urma.

FIUL MEU are 22ani sa intamplat ca a cazut pe gheata intorcanduse acasa de la magazin pe 16 feb .anul curent iar pe 22 sa prezentat la medic a facut raze la mana stanga si ia pus diagnosticul de SUBLUXATIE SEMILUNARA. A primit ca tratament tador, fastum gel, balans mix atat,si au zis ca nu se poate face nimic altceva pt el.as dori sa mi se zica ce se poate face in astfel de cazuri ce se intampla cu mana pt ca e umflata ce trebuie sa fac unde sa ma adresez la care spital trebuie sa merg pt ca la ONESTI NU SE POATE REZOLVA. VA MULTUMESC

Raspunsuri (3)

Dr. Cristina - Recuperare medicala

acum 14 ani

Bună seara. Dacă doriți sunați mâine la 0234/534000 interior 4600 la ora 11. Eu voi răspunde și vedem ce este de făcut. (este numărul SJU Bacău)

angy47

acum 14 ani

VA MULTUNESC din tot sufletul meu.Am sa va sun maine.O SEARA BUNA VA DORESC

Dr. Bar Marius

acum 14 ani

Luxatiile de semilunar trebuiesc vazute de un ortoped.Va asteptam la Sp de Urgente Iasi Cabinetul directorului medical, luni.