Durerile mainilor

Oase si articulatii

Postata de marius.nistor cu 9 ani in urma.

Buna.Am si o problema cu mainile.Imi amortesc atat ziua cat si noaptea, simt o usturime, o intepatura si la fel simt si pe coloana.Si mai am o problema.Mi-se intarsete apoi mi-se umfla antebratul si ma doare si acesta.Stiti care ar putea fi cauzele si ce pot face pentru a scapa de aceste probleme ?

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 9 ani

Buna seara!
Va rog sa ma scuzati, dar nu am reusit sa inteleg tocmai esentialul: sex, varsta, greutate/inaltime, status ocupational si sporturi practicate, antecedente traumatice, neurochirurgicale, vasculare, metabolice, cerebrale, reumatologic-inflamatorii etc.
Astept detalii relevante.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior