Dureri membre?

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1508227771 cu 6 ani in urma.

Am dureri mari la nivelul degetelor si al incheieturilor de la mana, cateodata se ridica spre coate si umeri. Ma trezesc cu 2-3 degete inclestate,de obicei degetul mic,inelarul si cel mijlociu. In ultima perioada s a transmis si la picioare.. ma dor talpile, genunchii si cateva grupe de muschi de la nivelul pulpei. Spre seara ma lasa durerea, aceasta resimtindu se foarte intens dimineata-pranz. Am fost racita, insa durerile au aparut dupa ce m am vindecat.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/cauzele-amortelilor-de-la-nivelul-bratelor_9043