dureri p***a piciorului

Oase si articulatii

Postata de MIHAELA73116408 cu 15 ani in urma.

de catva timp 3 ani am dureri mai mici sau mai mari in partea laterala exterioara a labei piciorului insotite de amorteala daca trag de degete in parea opusa durerea se accentueaza devine insuportabila

Raspunsuri (4)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Ar fi bine sa faci un efort si sa mergi la un docror specialist. El iti va da cu siguranta un raspuns pe masura. Multa sanatate.

ioana26

acum 15 ani

Buna ziua!
Problema D-voastra, extrem de sumar descrisa, poate fi de natura ortopedica sau neurochirurgicala.
In cazul in care va hotarati, este suficient sa ma apelati pe mobil, 0722.302.316 si vom programa data si ora consultatiei.
Cu deosebita stima,
Dr. Marius Uscatu
Ortoped cu supraspecializare franceza in Chirurgia gleznei si a piciorului

oana

acum 10 ani

Buna ziua,

Acum cateva zile am fost si am alergat shi de atunci m-am ales cu o durere la p***a piciorului stang. Initial nu puteam sa calc pe partea exterioara a labei piciorului, insa acum durerea a devenit suportabila, dar nu a trecut de tot. Eram hotarata sa merg sa imi fac o radiografie, insa nu mi s-a umflat si nici nu s-a invinetit piciorul. In general, cu scuzele de rigoare, medicii prefera gipsarea, lucru pe care nu mi-l doresc, motiv pentru care nu prea vreau sa merg la doctor. As vrea sa stiu ce poate fi si daca poate fi ceva grav...

Va multumesc!

dena nicoleta

acum 8 ani

buna z iua am si eu o intrebare .saptamana trecuta mia intrat fundu la sticla in talpa si nu pot mege de loc am luat antibiotic si degeaba acum sa si umflat toata p***a piciorlului vreau un raspuns ??multimesc