Dureri insuportabile dupa o cazatura ?

Oase si articulatii Operatie ortopedica Metastazele osoase osteolitice ale cancerului de san

Postata de MembruMobileApp1489342238 cu 6 ani in urma.

Buna seara,in urma cu 3 sapamani am cazut de pe bicicleta iar cand m-am ridicat nu am mai putut misca piciorul drept.Durerea este sus aproape de bazin de fapt muschiul ma doare rau am foloisit Fastum gel si pastile voltaren dar degeaba durerea nu dispare.Adevarul este ca nu am stat in pat decat 2 zile dupa care am mers la munca unde 8 ore le stau in picioare....ce ma sfatuiti sa fac pt. ca nu sunt nici acasa ma aflu intr-o tara straina....va multumesc mult pt raspuns

Raspunsuri (2)

DR AGATHA VASAI

acum 6 ani

Trebuie sa ava adresati unui medic pentru consult! Multa sanatate

MembruMobileApp1489342238

acum 6 ani

va multumesc frumos